BODI PISATELJ/PISATELJICA : Literarni natečaj 2021 BODI PISATELJ/PISATELJICA

slovenski jezik, osnovna šola
Prejemniki posebnih omemb

II. TRIADA

  • NEJC BOMBAČ: Ribji potep (9 let)
    OŠ Planina pri Sevnici, Planina pri Sevnici; mentorica: Nina Gradič Planko
  • SOLEJ ZUPANIČ: Skrivnost potovanja skozi čas (10 let)
    OŠ Planina pri Sevnici, Planina pri Sevnici; mentorica: Nina Gradič Planko
  • EVA UČAKAR: Štiriperesna deteljica (11 let)
    OŠ Vransko-Tabor, Vransko; mentorica: Polona Učakar
  • ZARJA BRICELJ: Pobeg misli (12 let)
    OŠ Trzin, Trzin; mentorica: Ana Anžič Galjot

III. TRIADA

  • ANA JANKOVEC: Samo ena in edina želja (14 let)
    OŠ Polhov Gradec, Polhov Gradec; mentorica: Urška Žagar
  • ROŽLE KONC: Ljudje z morja (12 let)
    OŠ Louisa Adamiča, Grosuplje; mentorica: Irena Daugul
  • RACHEL LAURA LOVŠIN: Drugačno življenje (13 let)
    OŠ Rodica, Domžale; mentorica: Alenka Brovč
  • ANDRAŽ BABŠEK: SMS (13 let)
    OŠ Preska, Medvode; mentorica: Tina Veselinovič
  • TRINA ŠTOLFA: Usodne kaplje (14 let)
    OŠ Milana Šuštaršiča, Ljubljana; mentorica: Nataša Škorjanc Strnad

 

slovenski jezik, srednja šola
Prejemniki posebnih omemb

SREDNJA ŠOLA, A kategorija

  • MINEA SRPČIČ: Popotnik (17 let)
    Srednja šola za oblikovanje in fotografijo, Ljubljana; mentorica: Mateja Cvelbar
  • JONA LEVAR: Pravi ljudje (17 let)
    Gimnazija Kranj, Kranj; mentorica: Bernarda Lenaršič
  • MANCA GOSTAN ZEVNIK: Ko boš imel nekoga rad (18 let)
    Gimnazija Kranj, Kranj; mentorica: Bernarda Lenaršič
  • KATJA HUBER: Pandorina potovalka (18 let)
    Gimnazija Franca Miklošiča, Ljutomer; mentorica: Tanja Bigec
  • JURE MALOVRH: Iz roke v nebo (18 let)
    Srednja šola Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica; mentorica: Majda Simonič

 

SREDNJA ŠOLA, B kategorija

  • ASJA KUHAR: Na malo čuden način (18 let)
    Srednja zdravstvena šola, Murska Sobota; mentorica: Metka Prelog
angleški jezik, srednja šola
Prejemniki posebnih omemb

D kategorija

  • JANEZ NEMEC: Pilot (17 let)
    Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje, Trbovlje; mentorica: Maša Topole
slovenski jezik, osnovna šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

II. TRIADA

  • KOLJA GOMBAČ: Kako je kozji pastir Zing premagal mogočnega faraona (9 let)
    mentorica: Ivana Djilas
  • RUBEN GOMBAČ: Zmajska knjiga (10 let)
    mentorica: Ivana Djilas
  • DINO MUSTAFIĆ: Princ in čevljarjeva hči (11 let)
    OŠ Angela Besednjaka, Maribor; mentorica: Manuela Knezoci Kop

III. TRIADA

  • ZOJA STRMŠEK: Mini ventilator mi je »crkno« (14 let)
    OŠ Rače, Rače, mentorica: Sabina Ozmec
  • ŽIVA KOCMAN: Tista noč ob Ljubljanici (15 let)
    OŠ Spodnja Šiška, Ljubljana, mentorica: Tatjana Pleteršek
  • JERCA TOMAŽEVIČ: Konec. (14 let)
    OŠ Spodnja Šiška, Ljubljana, mentorica: Tatjana Pleteršek
slovenski jezik, srednja šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

Srednja šola A kategorija

  • NEŽA KRAŠOVIC: Dihotomija (17 let)
    Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija, Ljubljana; mentorica: Marjeta Šušteršič Menart
  • IZABELA LETONJA: Memento mori (16 let)
    Gimnazija Kranj, Kranj; mentorica: Bernarda Lenaršič
  • ANA KETIŠ: Sanjač (17 let)
    Šolski center Velenje, splošna gimnazija, Velenje mentorica: Jelka Kvartič

 

Srednja šola B kategorija

  • MARTIN MLAKAR: Kaj je ljubezen? (19 let)
    Srednja šola tehniških strok Šiška, Ljubljana; mentorica: Anita Janežič
angleški jezik, osnovna šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo
  • EMA JESENKO: Her Real Drawings (12 let)
    OŠ Žiri, Žiri; mentorica: Betka Pišlar
  • LAURA KRSTIĆ: A Little Bird Reminded Me (13 let)
    OŠ Kolezija, Ljubljana, mentorica: Tanja Dolinar
  • ANA VRCA: The Text Matters (15 let)
    Osnovna šola Tabor I, Maribor, mentorica: Simona Klinger
angleški jezik, srednja šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

A kategorija

  • TINA KOSOVEL: A Second Of Forever (18 let)
    Splošna gimnazija Nova Gorica, Nova Gorica, mentorica: Jana Fajt
  • EMA ŠINIGOJ: Grandma's Hands (18 let)
    Splošna gimnazija Nova Gorica, Nova Gorica; mentorica: Martina Kobal
  • ELA VELEPEC: A Girl With Mason Jar (15 let)
    Gimnazija Celje-Center, Celje; mentorica: Doroteja Borovnik
  • TADEJA REMS: To Dare To Dream (16 let)

 

B kategorija

  • EMA ŠKERL: Red Moon (16 let)
    Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija, Ljubljana, mentorica: Lea Koler
  • LARA ABRAHAMSBERG BOLTA: Kitty (18 let)
    Biotehniški izobraževalni center Ljubljana - Gimnazija in veterinarska šola, Ljubljana; mentorica: mag. Maja Kuhar
  • ANYA JOVAN: Withered away (18 let)
    Biotehniški izobraževalni center Ljubljana - Gimnazija in veterinarska šola, Ljubljana
    mentorica: mag. Maja Kuhar
nemški jezik, srednja šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

A kategorija

  • DORA KOŠA: Traurige Augen, aber ein fröhliches Weihnachten (17 let)
    Dvojezična srednja šola Lendava, Lendava, mentorica: Zorka Gergar
  • SARAH ABRAHAM: Gestatten: Mein Name ist ............ (18 let)
    Dvojezična srednja šola Lendava, Lendava, mentorica: Zorka Gergar

 

C kategorija

  • LARISSA STEPANOVA: Die Imagi-Nation (17 let)
    Gimnazija Bežigrad, Ljubljana, mentorica: Angelika Zinner
osnovna in srednja šola
Priznanje za izjemno mentorsko delo
  • Nina Gradič Planko, OŠ Planina pri Sevnici
  • Bernarda Lenaršič, Gimnazija Kranj
Te strani uporabljajo piškote (cookies). Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotov.
Sprejmem