TEKMOVALNI PROGRAM ZOOM.14: slovenski otroški filmi

Oglejte si seznam filmov, ki sta jih selektorja uvrstila v tekmovalni program slovenskih otroških filmov.

17.03.2020

Izsek iz filma Amarisi Amari

Skupno smo v kategoriji slovenskih otroških filmov prejeli 60 filmov, filme navedene spodaj pa sta selektorja uvrstila v tekmovalni program. Avtorji le-teh se potegujejo za filmsko klapo festivala ZOOM.14 in nagrado v vrednosti 200 €.

 

  • Zaklad
    Avtorji: skupinsko delo učencev 7. razreda OŠ Gornja Radgona
    Mentor: Damijan Sovec
    Producent: OŠ Gornja Radgona
  • Deček, ki se je spremenil v mobi
    Avtor: Matija Leonardi
    Mentorica: Tatjana Rupnik Hladnik
    Produkcija: OŠ Poljane
  • Minotaver
    Avtorji: 4. b Osnovne šole Alojzija Šuštarja Ljubljana
    Mentorica: Lučka Berlot
    Produkcija: Lučka Berlot
  • Živa lutka
    Avtorica: Lučka Šandor
    Mentor: Boštjan Rihtar
    Produkcija: OŠ Gorišnica
  • Amarisi Amari
    Avtorji: Ahac Mahkovič, Kaja Smrekar, Oskar F. Pšaker, Uma Mavrič Lobe
    Mentorici: Jelena Dragutinović, Marie Paccou
    Produkcija: Društvo 2 koluta
  • Una siesta avanturera - Avanturistična siesta
    Avtorji: udeleženci počitniške šole Španski film
    Mentorja: Sandi Skok, Tadeja Vovk
    Produkcija: Pionirski dom – Center za kulturo mladih
  • Srečanje na nebu
    Avtorji: skupinsko delo
    Mentorja: Andreja Miljevič, Ciril Murnik
    Produkcija: Mladinski dom Nova Gorica, KUD Marnie film
  • Prijatelja do konca
    Avtorica: Zarja Vitez
    Mentor: Mirko Kavčič
    Produkcija: OŠ Dušana Muniha Most na Soči
  • Čas za goljufijo
    Avtorica: Tia Budja
    Mentor: Vitomir Kaučič
    Produkcija: OŠ Ivana Cankarja Ljutomer
  • Potolčeni kramoh
    Avtorji: Učenci 5. in 6. razreda OŠ Prežihovega Voranca
    Mentorji: Jelena Dragutinovič, Andreja Goetz, Andrej Koritnik
    Produkcija: Društvo Slon
  • Koliščar (the best) bend
    Avtorji: Klara Comino, Mia Urbas Kotolenko, Maruša Kavčič
    Mentorica: Jožefa Antolič
    Produkcija: OŠ Ig
  • Zemlja kliče
    Avtorji: skupinsko delo – učenci pri izbirnem predmetu Kaj je film
    Mentorja: Mirjam Kalin in Peter Valič
    Produkcija: OŠ Dobravlje
  • Čokodajsa
    Avtorji: Skupina ustvarjalcev – krožek animiranega filma na OŠ Bratov Polančič
    Mentorji: Vojka Miklavc, Nina Kojc, Hana Repše
    Produkcija: ENIMATION school, Društvo za razvoj filmske kulture in Zavod MARS Maribor
  • Elizabeta
    Avtorica: Lori Voglar
    Mentorja: Andreja Dobnikar, Ciril Murnik
    Produkcija: OŠ Brezovica pri Ljubljani, KUD Marnie film
  • Neznano
    Avtorji: Ana Maria Matjaž, Ardonis Aliu, Brina Cedilnik, Kristjan Šeler, Nuša Kostrevc, Pavlina Urek, Žak Lekše
    Mentorica: Aliaksandra Ihnatovich
    Produkcija: Luksuz produkcija, Tom Gomizelj
  • Osebna bolečina
    Avtor: Edis Mizić
    Mentorici: Lana Kolar in Sabina Mattersdorfer
    Produkcija: OŠ Jožeta Moškriča in KUD Marnie film
Te strani uporabljajo piškote (cookies). Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotov.
Sprejmem