Sodelujoči na 6. LIKfestu

Seznam vrtcev, šol in mentorjev, ki so sodelovali na letošnjem LIKfestu.

12. 05. 2022

avtorica: Lana Čekrlič (OŠ Jožeta Moškriča)

 

6. LIKfest so z nami ustvarjali:

 

MINI VRTEC Mentorici: Katja Skoporc, Branka Grubar

VRTEC CICIBAN Mentorice: Marijana Grahek, Mojca Hladnik, Zvonka Kavšek, Helena Urbančič

VRTEC ČRNUČE Mentorice: Vlasta Rus, Tanja Remec, Nina Bizjak

VRTEC dr. FRANCE PREŠEREN Mentorice: Nuša Žagar, Anita Žalig, Patricija Urlep, Vesna Corel

VRTEC HANSA CHRISTIANA ANDERSENA Mentorji: Petra Milenković, Bor Brišar, Patricija Obreza, Maja Šulin Kunčič

VRTEC JELKA ENOTA PALČKI Mentorici: Ana Dolinar, Tatjana Kuhar

VRTEC KOLEZIJA Mentorice: Adrijana Simončič, Sanja Baus, Andreja Mohar, Adrijana Bizjan, Nuša Jakos, Vesna Miklavc, Tatjana Lužar, Petra Horvat, Primožič, Minika Pust, Ana Kovač, Saša Hodnik

VRTEC MLADI ROD Mentorji: Bojana Žohar, Laura Šlibar, Darja Blatnik, Tadeja Gašperlin, Matic Kocjančič, Mateja Kastelic, Cvetka Berdajs, Lucija Hrovat, Adrijana Simončič, Sanja Baus, Vesna Miklavc, Andreja Mohar, Adrijana Bizjan, Nuša Jakos, Vesna Miklavc

CENTER JANEZA LEVCA OŠŠPP Mentorica: Ela Leskovšek

EVROPSKA ŠOLA LJUBLJANA Mentorja: Nina Bric, Alex Breen

INTERNATIONAL SCHOOL DANILA KUMAR Mentorica: Anja Podreka

OŠ BEŽIGRAD Mentorji: Tomaž Jurca, Maja Rakun Beber, Lili Mahkovič

OŠ DANILE KUMAR Mentorica: Anamarija Cvelbar

OŠ DRAVLJE Mentorica: Tanja Kogoj

OŠ Dr. VITA KRAIGHERJA Mentorica: Marjana Trstenjak Kuklec

OŠ FRANCA ROZMANA STANETA Mentorica: Damjana Stopar

OŠ HINKA SMREKARJA Mentorica: Kristina Kompan

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA Mentorica: Sabina Mattersdorfer

Oš KOSEZE Mentorice: Nina Es Poljšak, Maruša Nared, Klavdija Kogovšek, Nina Jančič, Petra Povšič, Greta Mišič, Alenka Lukaček, Ana Jeraj, Renata Javornik, Ajda Valančič, Anja koželj, Andreja Kobe, Jana Urh, Mirjam Štampar, Andreja Duh, Vesna Popit

OŠ LEVSTIKOV TRG Mentorica: Tadeja Dolenc

OŠ LEDINA Mentorica: Barbara Tacar

OŠ LIVADA Mentorica: Natalija Veselič Martinjak

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA Mentorice: Sara Rupert, Nina Brumen, Maja Gubenšek, Slavka Dolanc

OŠ NOVE JARŠE Mentorica: Kristina Božič

OŠ OSKARJA KOVAČIČA Mentorji: Mojca Ogrizek Drinovec, Mojca Trojar, Mojca Abbad, Marko Andlovic

OŠ PIRNIČE Mentorica: Bojana Glavan

OŠ POLJANE Mentorica: Barbara Tacar

OŠ RIHARDA JAKOPIČA Mentorici: Špela Ivančič in Barbara Lapuh

OŠ SAVSKO NASELJE Mentorice: Eva Čampelj, Mateja Klembas, Julija Kokalj, Katja Zupančič

OŠ SOSTRO Mentorica: Lea Cebe Podržaj

OŠ ŠENTVID Mentorice: Vesna Kirbiš Skušek, Polona Petrič, Simona Vuzem, Marja Godler

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO Mentorici: Renata Kern in Urška Mihevc

OŠ TRNOVO Mentorica: Tanja Kerec Lovenjak

OŠ VIDE PREGARC Mentorice: Petra Bobnar, Karin Mezek, Maja Mustedanagić

OŠ VIŽMARJE – BROD Mentorica: Jasna Babič

OŠ VODICE Mentorica: Darinka Klopčič

OŠ ZADOBROVA Mentorji: Katja Kokalj, Mateja Trampuš, Tjaša Onišak, Janez Kardelj

Te strani uporabljajo piškote (cookies). Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotov.
Sprejmem