BODI PISATELJ - literarni natečaj : Literarni natečaj 2020 BODI PISATELJ/PISATELJICA

slovenski jezik, osnovna šola
Prejemniki posebnih omemb

druga triada
- ROŽLE KONC: Leteči koruzni storž; OŠ Louisa Adamiča Grosuplje, mentorica: Irena Daugul
- IZA ZRNEC: Skrivnosti dveh svetov; OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, mentorica: Majda Fortuna Gregorčič

 

tretja triada

- TINKARA LAVRIČ: Dvignjena roka; OŠ Toneta Okrogarja, mentorica: Katarina Eranovič
- NIKA MRAVLJA: Luzer ali grebator?; OŠ Črni Vrh nad Idrijo, mentorica: Jana Peternel
- ANDRAŽ BABŠEK: Kaj je bolj severno od severa?; OŠ Preska, mentorica: Tina Veselinovič
- VERONIKA STUBELJ: Olivia; OŠ Col, mentorica: Svetlana Bušen
- ALEKS JERŠIČ: Toplo jutro 31. avgusta; OŠ Vič, mentorica: Rahela Zupančič

angleški jezik, osnovna šola
Prejemniki posebnih omemb

- ZALA ZUPANČIČ: My life; OŠ Toneta Okrogarja, mentorica: Melanija Majdič Zupančič
- SARA PIRNAT: Oops, Noah is gone; OŠ Kolezija, mentorica: Tanja Dolinar
- ZOJA STRMŠEK: Does the outside really matter?; OŠ Rače, mentorica: Sabina Ozmec
- ELA VELEPEC: Crash of Katherines; OŠ Frana Roša, mentorica: Maja Skakić
- ČRT STROJAN: Eight years later; OŠ Oskarja Kovačiča Ljubljana, mentorica: Belkisa Bosnić

angleški jezik, srednja šola
Prejemniki posebnih omemb

- GAJA FRECE: Serenity; ŠCSG - Gimnazija Slovenj Gradec, mentorica: Marjeta Uršič
- ENI VIŠNER: Runaway; ŠCSG - Gimnazija Slovenj Gradec; mentorica: Marjeta Uršič
- EVA HOČEVAR: Me, Myself & Noah; Gimnazija Nova Gorica, mentorica: Martina Kobal
- MAŠA BOHINC PENČEK: Beautiful Life; Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, mentorica: Helena Doberšek
- JANEZ NEMEC: The many deaths of Giles Conklin; Gimnazija in ekonomska šola Trbovlje, mentorica: Maša Topole

nemški jezik, OŠ in SŠ
Prejemniki posebnih omemb

osnovna šola
- AZRA MALIČBEGOVIĆ: Meine grosse Liebe; OŠ Prežihovega Voranca Jesenice, mentorica: Maja Tavčar Karlin

srednja šola

- PATRIZIA PAHOR: Ende gut, alles gut; Dvojezična srednja šola Lendava, mentorica: Zorka Gergar
 

slovenski jezik, osnovna šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

druga triada
- IVA KASTELIC: Neizživete sanje mojih staršev; OŠ Kamnica, mentorica: Katja Soršak Godec
- IVA MARINŠEK: Prelomnica; OŠ Celje, mentorica: Anamarija Lah Šuster
- EVA ALIČ: Skrivnostna noč; OŠ Rovte/POŠ Vrh Svetih Treh Kraljev, mentorica: Mihaela Kavčič

tretja triada
- MARUŠA TOMAŽEVIČ: Moja zgodba; OŠ Spodnja Šiška, mentorica: Tatjana Pleteršek
- MIA MIHOLIČ: Ko izginejo barve; OŠ Duplek, mentorica: Maja Ferk
- ZOJA STRMŠEK: Objem življenja; OŠ Rače, mentorica: Sabina Ozmec
- ANA KUMPERGER: Sanje o življenju; OŠ Šempeter v Savinjski dolini, mentorica: Valentina Toman Čremožnik
- ŠPELA KLOPČIČ: Bilo je nekoč…; OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice, mentorica: Karmen Keše

angleški jezik, OŠ in SŠ
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

osnovna šola
- KRISTINA KAVŠEK: From Rat to Human; OŠ Toneta Okrogarja, mentorica: Melanija Majdič Zupančič
- ANA VRCA: Why was it always him?; OŠ Tabor I Maribor, mentorica: Simona Klinger
- MAJA PEZDIR IVANC: Someone else; OŠ Kolezija, mentorica: Tanja Dolinar

 

srednja šola

- URŠKA KRUMPAK: The Big Monday; Škofijska gimanzija Vipava, mentoica: Sonja Matelič
- ALDIJAN SMLATIĆ: Blind-sight; Šolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola, mentorica: Romi Češčut

nemški jezik, srednja šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

- KAJA ŽIŽEK: Eine ungewöhnliche, lebensretende Freundschaft; Dvojezična srednja šola Lendava, mentorica: Zorka Gergar

italijanski jezik, srednja šola
Prejemniki priznanj za najboljše literarno delo

- MATEJ GORJUP: L'incontro; Gimnazija Nova Gorica, mentorica: Jana Fajt

Te strani uporabljajo piškote (cookies). Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotov.
Sprejmem